Sahip Olduğumuz Değerler Dürüstlük. İtibar. Söz.

Sıhhi tesisat ve yapı malzemeleri sektöründe Antalya'nın köklü firmalarından olan Köksallar, yeni showroomunda hizmet vermeye başladı. Muratpaşa, Karacaoğlan Caddesi'nde hizmet veren Köksallar, açılışını gerçekleştirdiği modern showroomunu hizmete açtı. 3 katta 950 metrekarelik bir alana sahip olan showroomda, inşaat ve tesisat sektörünün öncü markalarının ürünleri satılıyor.


KÖKSALLAR hakkında

Onursal Başkanlığını Ali İhsan Köksal'ın yaptığı Köksallar, Fatih Köksal ve Selçuk Köksal'ın yönetiminde bir aile şirketi. 30 yılı aşkın Antalya'da faaliyet gösteren Köksallar, tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışını yeni mağazasında müşterileri ile deneyimleyecek. Köksallar; ürünlerini kırmızı çizgileri olan; dürüstlük, itibar ve söz prensipleri ile sunacak.

Sıhhi tesisat ve yapı malzemeleri sektöründe Antalya'nın köklü firmalarından olan Köksallar, yeni showroomunda hizmet vermeye başladı. Muratpaşa Mahallesi Karacaoğlan Caddesi'nde hizmet veren Köksallar, açılışını gerçekleştirdiği modern showroomunu hizmete açtı. 3 katta 950 metrekarelik bir alana sahip olan showroomda, inşaat ve tesisat sektörünün öncü markalarının ürünleri satılıyor.


GEÇMİŞTEN GELECEĞİ

Geçmişten

Geleceğe

Adım Adım

KÖKSALLAR